Home Foto Lajm
TERMETI/ Dalin pamjet e pacientëve të Spitalit Ushtarak (FOTO LAJM)
Tërmeti që goditi Shqipërinë ka shkaktuar panik tek qytetarët, ndërsa në Tiranë dhe Durrës ka edhe persona të lënduar e dëme materiale.

Deri më tani në spitalin e Traumës në kryeqytet janë paraqitur 52 persona të cilët kanë pësuar lëndime jo te renda.

Ndërsa në spitalin e Durrësit janë dërguar për të marrë ndihmën mjekësore 16 persona.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Cila është pjata e preferuar e Eduardit?" Arbana Osmani befason me përgjigjen (FOTO LAJM)
E kishte me dy mendje, por kjo foto e Rezarta Shkurtës do ju le gojëhapur (FOTO LAJM)
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM)
Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM)
Medalje Championsi, buzhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media