Home Foto Lajm
Tërmeti ndau në dysh pallatin në Durrës, banorët tregojnë dëmet (FOTO LAJM)
Vendi përjetoi të shtunën tërmetin me të fuqishëm në 30 vitet e fundit. Sipas të dhënave të Institutit të Gjeoshkencës, tërmeti i parë i fuqishëm ishte me magnitudë 5.6 ballë, ndërsa i dyti 5.2.

Ndërkohë, lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe më fuqishëm në qytetin e Durrësit, aty ku ishte edhe epiqendra.

Vetë banorët tregojnë dëmet e shkaktuara nga tërmeti brenda apartamenteve të tyre, ku një pallat duket si i ndarë më dysh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM)
Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM)
Medalje Championsi, buzhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM)
Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM)
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media