Home Foto Lajm
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në të ftohtë (FOTO LAJM)
Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave të holla të verës, për të kaluar tek trikot e ngrohta, palltot, pantallonat etj.

Mirëpo, nëse s’jeni ende gati të hiqni dorë nga fustanet e shkurtër, ju tregojmë 5 mënyra si t’i kombinoni ato këtë vjeshtë, për t’u dukur me shumë stil.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Të fuqishëm, ngjyrë ulliri dhe me flamurin tonë": Mediat serbe zbulojnë foto të helikopterëve të marrë nga Rusia
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media