Home Foto Lajm
Ti qofsh, Getoar Selimi e ka blerë këtë këmishë sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM)
Getoar Selimi është një ndër reperat shqiptar që spikat më së shumti me stilin e veshjes.

Reperi guxon me ngjyrat, lulet, dekoret dhe dizanjet e çuditshme në veshje duke e bërë gjithmonë më të veçantë stilin e tij.

Nuk është hera e parë që Getoari përmendet për çmimet pikante të veshjeve të tij.

Së fundmi "what they wearin" në Instagram ka bërë të ditur çmimin e një prej këmishave të bashkëshortit të Marina Vjollcës.

Këmisha "Badana Print Shirt" e firmës Versace kushton plot 895 euro me të cilat njëri prej jush mund të kishte mbushur garderobën.

Epo ta gëzosh Getoar./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Të fuqishëm, ngjyrë ulliri dhe me flamurin tonë": Mediat serbe zbulojnë foto të helikopterëve të marrë nga Rusia
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media