Home Foto Lajm
Kunata si Jonida dhe Bora, këngëtarja pritet të bashkëpunoj me moderatoren (FOTO LAJM)
Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën.

Së bashku me stilistin, Ardi Asllani, ajo do të sjellë në “Tring” emisionin “Albanian Designer Competition” (ADC).

Vihet re se në ambientet e televizionit ku Bora do të zhvillojë emisionin e ri, Jonida Maliqi ka shkrepur disa poza.

Kjo na bëri të mendojmë se mes vajzave mund të lindë një bashkëpunim dhe s’do të ishte aspak çudi, pasi së fundmi janë bërë mikesha të mira pas lidhjes me vëllezërit Veshaj.

Për më tepër, Jonida është e lidhur ngushtë me botën e modës dhe i përshtatet fiks emisionit të Borës.

Megjithatë, gjithçka mbetet në kuadrin e aludimit dhe mbetet të presim për të mësuar të reja nga Bora dhe Jonida.

View this post on Instagram

🖤 is always good idea! @jardin_luxury_boutique 🧥#balmainjacket @boutiquecocotirana 👖 #lorenzoserafini # @delirium_shopalbania #alessandrarichearrings @iambeati 📸

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) onDërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Cila është pjata e preferuar e Eduardit?" Arbana Osmani befason me përgjigjen (FOTO LAJM)
E kishte me dy mendje, por kjo foto e Rezarta Shkurtës do ju le gojëhapur (FOTO LAJM)
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM)
Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM)
Medalje Championsi, buzhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media