Home Foto Lajm
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM)
1.Fustanet me fruda
Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që vijnë direkt nga Java e Modës.

Në fotot e mësipërme do të shihni rikthimin e frudave, materialeve saten, fustanet jo tradicionalë me ngjyrë rozë dhe ato me dizajne lulesh për nuset e veçanta.

Ne nuk mund t’ju themi saktësisht se cilin të zgjidhni, por mund t’ju them se cilat janë tendencat e vjeshtës 2020 që në të vërtetë ia vlen t’i ndiqni.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Të fuqishëm, ngjyrë ulliri dhe me flamurin tonë": Mediat serbe zbulojnë foto të helikopterëve të marrë nga Rusia
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media