Home Foto Lajm
Ndërtohet parku i përrallave frymëzuar nga vëllezërit Grimm (FOTO LAJM)
Parku me temë përrallat ka zbuluar tërheqjen e tij të re ‘The Six Swans’ që sigurisht që do të jetë një hit për fëmijët. Me temën e saj përrallore dhe bollëkun e atraksioneve, parku me temë përrallat tashmë është materiali i marrë nga librat me tregime.

Tani, parku në Holandë ka shtuar një spërkatje të re të magjisë për mysafirët ndërsa hap tërheqjen e re ‘6 mjellmat’.

Udhëtimi i 30-të me temë nga përrallat në park, dhe i vendosur në emrin e përshtatshëm ‘Pylli i Përrallave’, Six Swans ndjek një përrallë klasike të Vëllezërve Grimm.

Historia sheh gjashtë princa të shndërruar në mjellma nga njerka e tyre xheloze. Është detyrë e motrës së tyre të vogël Elisa që të prishë magjinë dhe t'i kthejë vëllezërit e saj përsëri në njerëz.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Mendoheshin të zhdukura, kamerat regjistrojnë kafshët e ralla në Prespë (FOTO LAJM)
Pasi zbuloi se është në një lidhje, Mateus Frroku sjell të dashurën në emision (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik merr vendimin drastik (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media