Home Foto Lajm
Filmat që do t'ju ndihmojnë të qetësoheni dhe harroni çdo gjë (FOTO LAJM)
It’s Kind of a Funny Story, 2010
Filmat komedi shpesh herë trajtohen si më të lehtët për tu konceptuar.

Por ato lenë shijen filozofike te secili shikues.

Do ju rendisim disa më pikantët prej tyre në fotogalerinë e mësipërme për t'ju rregulluar sado pak humorin./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ka frikë nga konkurenca? Renato Mekolli sulmon hapur recetat e Arbanës (FOTO LAJM)
SKANDAL/ Blenë bileta, i shitën shkallët (FOTO LAJM)
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO)
Mposhtën Shqipërinë, ja çfarë shkruajnë mediat franceze (FOTO LAJM)
E tha vetë Kim: Kanye West në shtëpi është shumë ndryshe nga ai që ne njohim si VIP (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media