Home Foto Lajm
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)
Pak kohë më parë në media u përfol për një lidhje të mundshme midis këngëtares Kanita dhe reperit, S4MM.

Shkak për këto aludime u bënë disa foto të tyre ku shfaqeshin në të njëjtin vend.

Në atë kohë dyshja zgjodhi të mos reagojë lidhur me lajmin, por tani Kanita ka thyer heshtjen.

E ftuar në emisionin “Rreze dielli” Kanita ka treguar se vizita dhe fotot në të njëjtin vend kanë qenë thjesht rastësi.

“M’u duk shumë e çuditshme, e pashë lajmin nga Parisi, ne kishim publikuar foto në vendin e njëjtë në Paris, në kohën e njëjtë, por nuk është aspak i vërtetë lajmi që jemi bashkë. Për momentin nuk jam në një lidhje dashurie, jam e fokusuar të muzika.” u shpreh këngëtarja.

Më tej ajo shtoi se po përpiqet në maksimum të qëndrojë larg ‘skandaleve’ mediatike, pasi nuk dëshiron që të bëhet e famshme prej tyre.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Flamuj kuqezi gjithandej, "TKZ" "pushtojnë" rrugët e Tiranës (FOTO LAJM)
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM)
Iu nënshtrua operacioneve plastike që 20 vjeç, kështu duket sot e reja (FOTO LAJM)
Bënë historinë me Kombëtaren, stadiumi i ri bashkon legjendat e viteve 2000 (FOTO LAJM)
Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media