Home Foto Lajm
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Duke qenë se së shpejti do të publikojë një libër me receta gatimesh, Arbana Osmani ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave lidhur me këtë pjesë. Por nuk kanë munguar edhe pyetje jashtë temës së gatimit.

Një prej fansave e ka pyetur moderatoren se çfarë i thotë mami kur del në televizor.

Arbana ka treguar se e ëma i bën vërejtje për gjatësinë e fustaneve duke i thënë se janë shumë të shkurtër.

"Sa i shkurtër fustani", është fjalia që i thotë mami Arbanës kur e sheh në televizor.

Megjithatë duhet ta pranojmë se me fustan të shkurtë apo të gjatë, Arbana duket gjithnjë në formë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Theu rekorde shikueshmërie, rikthehet seriali "La Casa De Papel"
A ka përplasje mes Gjebreas, Vejsiut dhe Grabockës? Çfarë thotë Alketa (FOTO LAJM)
Kërcënohet me vdekje sepse ka gjoksin e madh (FOTO LAJM)
Nxorri jashtë shtëpive banorët, pamje nga tërmeti në Firence (FOTO LAJM)
Nusja më e re e shtëpisë, Arbana ndan ditët e pushimit me familjarët e Eduardit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media