Home Foto Lajm
E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit (FOTO LAJM)
Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante.

Sw fundmi Ivanka ka marrw pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha Lalla Meryem e Marokut.

38-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të artë, të gjatë deri në tokë. Ky fustan i veçantë ishte krijuar enkas për të nga stilistja Fadila El Gadi, e cila është kujdesur për veshjet e Ivankës gjatë gjithë këtij udhëtimi.

Me një buzëqeshje rrëzëlluese, nëna e tre fëmijëve i la të gjithë pa fjalë me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO)
Kosovë-Angli, Rashica mposht Rashfordin me statistika (FOTO LAJM)
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
Ronaldo dy gola larg rekordit historik me kombëtaren portugeze (FOTO LAJM)
E ardhmja e makinave elektrike ndodhet në fund të detit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media