Home Foto Lajm
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM)
Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Balerina është mjaft aktive në Instagram ku ka edhe mijëra ndjekës.

Por së fundmi ajo i ka çuditur ndjekësit me një shprehje në InstaStroy ku thotë: Nëse nuk do martohem me burrin më të mirë në botë, do ta lind vetë atë dhe do ta rris.

Nuk e dimë çfarë e ka frymëzuar balerinën pasi jeta e saj private, edhe për faktin se jeton larg Shqipërisë nuk është shumë e komentuar./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Krah për krah me socialistet, Murrizi i qeshur pozon sportiv krah deputeteve (FOTO LAJM)
20 deputetë propozojnë ligjin për dekomunistizimin e politikës (FOTO LAJM)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media