Home Foto Lajm
Ngrohtë dhe bukur! Këto janë kombinimet më të bukura që do shihni këtë dimër (FOTO LAJM)
Bereta + golf + fund poshtë gjurit

Sezoni i dimrit është afër, megjithatë mos lejoni që temperaturat e ulëta t’ju ndalojnë dëshirën për t’u veshur bukur.

Çdo sezon ka veçoritë e tij dhe sigurisht që edhe stina e dimrit ju lejon të keni një gardërobë të mbushur me aksesorë dhe veshje të lezetshme.

Më lart po ju tregojmë disa mënyra si të kombinoheni gjatë stinës së ftohtë dhe është e sigurt që tek disa prej tyre do të gjeni veten.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
14.2 milion euro për "Fusha sh.p.k", Shehaj publikon tenderin e shkollave PPP në Tiranë
Krah për krah me socialistet, Murrizi i qeshur pozon sportiv krah deputeteve (FOTO LAJM)
20 deputetë propozojnë ligjin për dekomunistizimin e politikës (FOTO LAJM)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media