Home Foto Lajm
Xhaketë dhe fustan: 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO LAJM)
Nëse ka një kombinim të rehatshëm, ai është fustani shoqëruar me xhaketë.

Por jo domosdoshmërisht këto të dyja qëndrojnë mirë pranë njëra- tjetrës.

Ky artikull do t’ju ndihmojë me 6 raste kur xhaketa dhe fustani kombinohen duken bashkë.

Për më tepër i gjeni në galeri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM)
Kredi për të bërë fëmijë, historia e çiftit që u bënë me trinjakë pas 15 vitesh martesë
Gafa me tavanin, nuk hapet dera e stadiumit "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM)
Shehaj denoncon Veliajn: Si e favorizoi "Fusha SHPK-n" pas një nate në hotelin luksoz

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media