Home Foto Lajm
I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM)
Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri muzikor ka vetëm 16 orë që është hedhur në kanalin e Youtubit, ka marrë një numër të madh klikimesh dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, në rrjete sociale filloi të përflitej se Noizy i ka bërë ‘diss’ Mozzikut me shkas kopjimin e klipit. Mirëpo Noizy iu ka dhënë fund këtyre lajmeve duke reaguar përmes një postimi të bërë në Instastory.

"Gënjejnë, duan të fusin njerëzit në sherr, këtyre faqeve iu kam bërë të gjithave bllok", ka shkruar mes të tjerash Noizy, duke treguar se një ‘diss’ i tillë nuk është aspak i vërtetë.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM)
Kredi për të bërë fëmijë, historia e çiftit që u bënë me trinjakë pas 15 vitesh martesë
Gafa me tavanin, nuk hapet dera e stadiumit "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM)
Shehaj denoncon Veliajn: Si e favorizoi "Fusha SHPK-n" pas një nate në hotelin luksoz

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media