Home Foto Lajm
Protestuesit sulmojnë dhe marrin zvarrë kryebashkiaken nëpër qytet (FOTO LAJM)
Kryebashkiakja e një qyteti në Bolivi, Patricia Arce, është sulmuar nga protestues të cilët e kanë tërhequr zvarrë nëpër rrugë.

Gjithashtu ata e lyen me bojë të kuqe e më pas i prenë flokët.

Vetëm pas disa orësh e dorëzuan në polici.

Kjo vjen pas protestave masive që kanë përfshirë vendin që prej 20 tetorit në zgjedhjet presidenciale. Ajo akuzohet se ka kërkuar masa radikale për parandalimin e protestës. Të paktën 3 persona raportohen të vdekur.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tension në Mesdhe! Avionët ushtarakë grekë në gatishmëri, afrohet anija kërkimore turke
Dashuria e gjyshërve për nipërit dhe mbesat e "mishëruar" në foto (FOTO LAJM)
The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM)
Një djalë jashtë? Fjorela tregon pse u pezullua nga "Përputhen" (FOTO LAJM)
Spiropali poston për herë të parë foton e djalit: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media