Home Foto Lajm
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM)
Julian Draxler ka një të dashur të re.

Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuroshen Sethanie Taing.

Draxler ka kohë që është parë me balerinën dhe koreografen franceze, me të cilën festoi Halloween-in.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Krah për krah me socialistet, Murrizi i qeshur pozon sportiv krah deputeteve (FOTO LAJM)
20 deputetë propozojnë ligjin për dekomunistizimin e politikës (FOTO LAJM)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media