Home Foto Lajm
E BUJSHME/ Arlind Ajeti nis stërvitjen me Tiranën? (FOTO LAJM)
Arlind Ajeti është momentalisht pa skuadër. Mbrojtësi I Kombëtares shqiptare që nga korriku është pa ekip dhe tashmë pret të nis një aventurë të re.

Pas largimit nga Grasshoperi, Ajeti nuk ka gjetur ende skuadër dhe në mediat shqiptare është përfolur se Tirana është në negociata me një mbrojtës të Kombëtares, por pa zbuluar emrin.

“Transfery.info”, në Poloni ka bërë një artikull me lojtarët që janë të lirë dhe nuk kanë gjetur ende skuadër. Në listë është përfshirë dhe Ajeti dhe në artikullin për mbrojtësin shqiptar “Transfery.info”, shkruan se lojtari ka pranuar të rikthehet në vendin e tij madje ka filluar stërvitjen me Tiranën. Një lajm që nuk ka ende kofirmime pasi mbrojtësi nuk po stërvitet me bardheblutë, por duke parë që lajmi është përhapur nga një media e huaj diçka duket se do të ndodh. Tashmë ngelet për t’u parë nëse Ajeti do të jetë goditja e Tiranës në merkaton e janarit apo jo.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Krah për krah me socialistet, Murrizi i qeshur pozon sportiv krah deputeteve (FOTO LAJM)
20 deputetë propozojnë ligjin për dekomunistizimin e politikës (FOTO LAJM)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media