Home Foto Lajm
Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM)
Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.

Këngëtari ka në kyçin e dorës së djathtë një luan tatuazh dhe së fundmi ka shtuar edhe një tjetër.

Butrinti ka bërë tatuazh një personazh të animur, i cili është i preferuar për shumë njerëz.

Në dorën e majtë këngëtari i hitit “Alea” ka bërë tatuazh portretin e Gokut, personazhi kryesor në filmin e animuar të “Dragon Ball”.

Lart Gokut, vihet re se Butrinti ka edhe një tatuazh tjetër ku shkruhet “Dream”.

Mesa duket tatuazhet e tij lidhen me diçka personale dhe sigurisht që edhe pas këtij të fundit duhet të fshihet diçka.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kosovë-Angli, Rashica mposht Rashfordin me statistika (FOTO LAJM)
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
Ronaldo dy gola larg rekordit historik me kombëtaren portugeze (FOTO LAJM)
E ardhmja e makinave elektrike ndodhet në fund të detit (FOTO LAJM)
Kosovë-Angli, formacioni i mundshëm i 'Dardanëve' (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media