Home Foto Lajm
Fundi i Qendrave Tregtare, si po kthehen në gërmadha objektet e luksit (FOTO LAJM)
Numri i qendrave tregtare që po mbyllen sa vjen e shtohet në SHBA.Më shumë se 8600 të tilla janë mbyllur në vitin 2019, dhe sipas një raporti të “Credit Suisse”, 20% deri në 25% priten të mbyllen deri në vitin 2022.

Një nga arsyet është mbyllja e dyqaneve që kërkonin hapësira shumë të mëdha, si Macy dhe Sears, duke bërë që qendrat tregtare të kenë shumë boshllëqe për të mbushur. Blerjet nga interneti po ashtu kanë ndikuar shumë, pasi kompanitë si Amazon vazhdojnë të rriten.

Fotot e qendrave tregtare të mbyllura nëpër SHBA krijojnë një pamje vërtet rrëqetheëse kur i sheh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Nuk do t'u besoni syve, dashuria e familjes transformon Alvinin (FOTO LAJM)
Kredi për të bërë fëmijë, historia e çiftit që u bënë me trinjakë pas 15 vitesh martesë
Gafa me tavanin, nuk hapet dera e stadiumit "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM)
Shehaj denoncon Veliajn: Si e favorizoi "Fusha SHPK-n" pas një nate në hotelin luksoz

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media