Home Foto Lajm
E mbajtën 10 orë në prokurori, bëhet e gjallë Kejvina (FOTO LAJM)
Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Në polici është shoqëruar edhe moderatorja Kejvina Kthella në lidhje me këtë atentat të ndodhur pak ditë më parë në Durrës.

Dyshohet se Rraja ka përdorur si alibi faktin që ka qenë me modelen Kejvina Kthjella e cila sipas Rrajës është e dashura etij, ditën kur u krye atentati ndaj Ndojës, Landi Muharremit dhe 24-vjeçarit Andi Maloku, që ndërroi jetë dje në spitalin e Traumës.

Por nga Kejvina nuk ka pasur asnjë reagim publik në lidhje me këtë ngjarje. Modelja ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram duke vepruar sikur s'ka ndodhur asgjë.

Por ndjekësit nuk kanë harruar t'ja përmendin ngjarjen në foton e fundit./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Misteri i vdekjes së njeriut më të pasur në planet, 91 vite hetime pa sukses (FOTO)
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM)
Kosovë-Angli, Rashica mposht Rashfordin me statistika (FOTO LAJM)
Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)
Ronaldo dy gola larg rekordit historik me kombëtaren portugeze (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media