Home Foto Lajm
"Mbi 10 orë luftë", moderatorja e njohur viktimë e sulmeve kibernetike (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur Klea Huta është bërë pjesë e sulmeve kibernetike.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram” moderatorja ka treguar se i kanë hakuar llogarinë e saj.

Me sa duket moderatorja ka arritur që ta marrë llogarinë, ndërsa thotë se u deshën mbi 10 orë “luftë” që të mund të kishte sërish akses.

Ajo e ka konsideruar incidentin të “shëmtuar dhe mjaft të ulët”.

Statusi:

Miq dhe ndjekes

Incidenti i sotem ishte i shemtuar dhe mjaft i ulet. Une personalisht ndihem shume keq nga kjo qe ndodhi dhe u deshen 10 ore lufte qe te mund te kisha serish akses ne profilin tim.

Deri tani besojme qe jemi ne rregull.

Shpresoj te kem mirekuptimin tuaj dhe te vazhdojme me planet tona.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media