Home Foto Lajm
Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM)
Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me puthje pasionante nga çiftet.

Në fillim Bieta publikoi foto teksa puthej me Albanin e më pas Ami publikon foto me puthje pasionante me Ermalin.

Këta janë 2 ndër çiftet e preferuar të publikur shqiptar dhe fotot e tyre për Shën Valentin po pëlqehen dhe komentohen pafund./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë është koronavirusi dhe si ndikon ai tek organizmi i njeriut
Frikë nga koronavirusi? Pamje nga masat që morën socialistët në Kongres (FOTO LAJM)
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM)
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM)
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media