Home Foto Lajm
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM)
Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gjithave pa asnjë përjashtim. Mund t'i veshim kudo dhe kurdo dhe të ndihemi si Victoria Beckham!

Për të gjithë skeptikët e këtij stili xhinsesh, më lart vijnë disa ide kombinimi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë është koronavirusi dhe si ndikon ai tek organizmi i njeriut
Frikë nga koronavirusi? Pamje nga masat që morën socialistët në Kongres (FOTO LAJM)
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM)
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM)
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media