Home Foto Lajm
Shën Valentini i parë me Mark Frrokun, si e uroi publikisht Rudina (FOTO LAJM)
Rudina Dembacaj po përjeton shumë e dashuruar romancën me ish-deputetin Mark Frrokun.

Pasi bëri lidhjen publike moderatorja nuk ka nguruar të publikoj foto me partnerin në çdo moment dhe patjetër që të gjithë po prisnit foton e Rudinës dhe Frrokut për këtë Shën Valentin.

Nëpërmjet një fotoje në InstaStory Rudina ka uruar markun thjeshtë më një "Gëzuar Shën Valentinin"/.albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media