Home Foto Lajm
Hiqni dorë nga tipsat, këto ide për thonj të shkurtër do t'ju ndihmojnë (FOTO LAJM)
Kohët e fundit i kemi parë thonjtë e gjatë më shumë se në çdo periudhë tjetër.

Duke filluar nga tapeti i kuq, te videot e Kylie Jenner në Instagram, e deri te vajzat në rrugët e qytetit. Ok, mund të duken bukur, por si mund të bëni diçka me ata thonj? A mund të shkruani lirisht në telefon apo kompjuter?

A mund të bëni një punë me ata thonj? Me shumë mundësi jo! Ju sigurojmë që thonjtë mund të duken bukur edhe të shkurtër, për më tepër që këta të fundit janë edhe shumë herë më praktikë.

Hidhuni një sy këtyre modeleve, sepse me siguri do t’ju bëjnë të hiqni dorë nga tipsat.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë është koronavirusi dhe si ndikon ai tek organizmi i njeriut
Frikë nga koronavirusi? Pamje nga masat që morën socialistët në Kongres (FOTO LAJM)
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM)
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM)
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media