Home Foto Lajm
"Bëm mama të të ngjaj", Arbana uron të ëmën për ditëlindje dhe ngjashmëria do ju habisë (FOTO LAJM)
Përpos një moderatore e suksesshme, Arbana Osmani është edhe shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe njerëzve më të dashur. Ajo na ka treguar shpeshherë se ka një marrëdhënie të veçantë me të ëmën të cilën e konsideron shoqe të ngushtë.

Sot e ëma e Arbanës feston ditëlindjen dhe moderatorja ka postuar disa foto ku e uron me fjalët më të ëmbla.

Arbana e quan të ëmën me përkëdheli Tuta dhe urimin e ka shoqëruar me disa foto nga momentet e tyre së bashku.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Festoi 41-vjetorin, Armina më e dashuruar se kurrë në ditëlindjen e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM)
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media