Home Foto Lajm
Me një festë të "çmendur", ish-kandidatja për bashkinë e Shkodrës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)
Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund beqarisë.

Ajo ka zhvilluar një festë të çmendur beqarie me rrethin e saj të ngushtë shoqëror me 11 shkurt.

Ndërkohë ceremoninë e dasmës, Keti dhe partneri i saj Kleidi,kanë zgjedhur ta zhvillojnë në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt 2020.

Urime çiftit të ri!

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tirana fitoi 5-1 ndaj Partizanit, Rama poston foton e Gregut: Hall i madh! (FOTO LAJM)
Çfarë është koronavirusi dhe si ndikon ai tek organizmi i njeriut
Frikë nga koronavirusi? Pamje nga masat që morën socialistët në Kongres (FOTO LAJM)
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM)
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media