Home Foto Lajm
Çizme edhe për në pranverë, 4 mënyra si të shkëlqeni (FOTO LAJM)
Çizmet deri në gju: mund t'i kombinoni me një palë pantallona të ngushta, por për të mos rënë në banalitet lërini mënjanë printet check ose ato ngjyrë bezhë apo kafe. Zgjidhni ngjyra të freskëta si për shembull një xhaketë jeshile ose një palë xhinse 'total white'
Çizmet janë një element i domosdoshëm i stinës së ftohtë, por stilistët këtë vit i kanë cilësuar si një 'must' edhe për stinën e pranverës.

Ato do të vazhdojnë të jenë protagoniste të koleksioneve të pranverës dhe në këtë artikull do t'ju tregojmë 5 mënyra për t'i kombinuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media