Home Foto Lajm
Ju kujtohet Aurela Hoxha kur punonte velinë tek Arditi? Shikoni ndryshimin drastik (FOTO LAJM)
Rreth 10 vite më parë Aurela Hoxha ishte një nga vajzat që konkurroi për t’u bërë pjesë e ekranit dhe fitoi mundësinë për të ndenjur pranë Ardit Gjebresë në emisionin “E diela shqiptare”.

Ishte fare e panjohur në atë periudhë, ndërsa sot është shumë e përfolur mediatikisht, edhe për shkak të aparencës së saj. Nuk janë të paktë ata që e akuzojnë për ndërhyrje të shumta estetike në pjesë të ndryshme të trupit, ama ajo ka pranuar që ka rritur vetëm masën e buzëve.

Në galerinë e mësipërme gjeni qartë transformimin dhe ndryshimin e Hoxhës. Tani mollëzat e saj janë rritur, rrumbullakosur, e madje, hunda ka marrë formë tjetër, por edhe rrudhat në pjesën e syve janë zhdukur. Shikojeni vetë për më shumë.

Kujtojmë se ditën e djeshme në Instagram, modelja bëri deklaratën e bujshme se ka hequr mbushjen e buzëve dhe nuk do ti bëjë më kurrë ato./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media