Home Foto Lajm
Tendencat e bukurisë që i kanë rezistuar kohërave (FOTO LAJM)
Nuk është gjë e keqe të i përcillni tendencat e bukurisë, por kur ato dalin nga moda ju do të përfundoni me një masë të madhe të rrobave dhe kozmetike që nuk do mund të i përdorni më, raporton “Bright Side”.

Në mënyrë që mos të shpenzoni më para dhe të dukeni më me stil në të njëjtën kohë, është mirë të investoni në dukje që nuk del nga moda.

Për më tepër ndiqni galerinë e mësipërme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë është koronavirusi dhe si ndikon ai tek organizmi i njeriut
Frikë nga koronavirusi? Pamje nga masat që morën socialistët në Kongres (FOTO LAJM)
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM)
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM)
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media