Home Foto Lajm
Nëna e divorcuar e 2 fëmijëve futet 38 mijë euro borxh për operacionet plastike (FOTO LAJM)
Një nënë e divorcuar ka shpenzuar plot 45 mijë euro për disa operacione plastike.

Nga këto, 38 mijë euro i ka marrë borxh.

Por, 32-vjeçarja Tracy Kiss, nënë e dy fëmijëve, një vajze 12 vjeç dhe një djali 8 vjeç, nuk shqetësohet shuumë.

Ajo thotë se është njësoj si të marrësh borxh për të paguar faturat e studimeve apo hipotekën e shtëpisë.

"Unë nuk i shoh faturat për operacionet e mia, si borxh.

Ato më bëjnë të lumtur, pasi më bëjnë të ndihem më mirë me trupin tim", thotë 32-vjeçarja.

Ajo i është nënshtruar operacioneve të shumta, në gjoks, buzë, hundë, madje edhe në vaginë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media