Home Foto Lajm
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM)
Veshin një xhaketë më të shkurtër se palltoja
Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë para për veshjet sa edhe gratë – shumë herë edhe më shumë se ato. Të dhënat e një studimi të fundit në Britani, thonë se ndryshimi në koston e veshjes mes burrave dhe grave është rreth 10 dollarë në muaj në favor të gjinisë mashkullore. Ju mund të mendoni se është e parëndësishme kjo, derisa ta kuptoni se shkon deri në 120 dollarë në vit.

Këtu është një listë e gabimeve më të zakonshme që bëjnë burrat me stilin e tyre. Kjo duhet t'ju ndihmojë të jeni gjithmonë të kujdesshëm e pa e tepruar me zgjedhjen.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me xhaketë serioze në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM)
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
Zbulohet topi i Champions për fazën eleminatore (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media