Home Foto Lajm
Kujtim Gjuzi i dashuruar! Kapet mat në pikë të mëngjesit teksa blen lule (FOTO LAJM)
Deputeti Kujtim Gjuzi ka lënë pas divorcin dhe si duket është sërish i dashuruar!

Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të dashuruarve e gjeti deputetin Kujtim Gjuzi në një dyqan lulesh në Rrugën e Elbasanit.

Këto foto kanë fiksuar deputetin kontravers teksa hyn në një dyqan lulesh duke qëndruar pak minuta e del prej andej me një tufë lulesh në dorë, shkruan TCH

Fotot dëshmojnë se Gjuzi i etiketuar nga kryeministri Edi Rama si naltmadhnia e Kuvendit është bërë pjesë e kësaj feste.

Ajo që nuk dihet është se për cilën zonjë apo zonjushë ishin këto lule. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media