Home Foto Lajm
Manaj përfishihet në listën ndaj Getafes, Bare i bën urimin special (FOTO LAJM)
Lajmi sensacional që Rey Manaj është grumbulluar me ekipin A të Barcelonës ka gëzuar pa masë opinion sportiv në shqipëri dhe jo vetëm.

Në lidhje me këtë fakt ka reaguar edhe futbollisti i kombëtares shqiptare, Keidi Bare. Mesfushori i Malagas ka përshëndetur me një postim në “Instagram” Manajn duke e uruar për arritjen e rëndësishme.

“Enhorabuena, hermano! (Urime, vëlla!)”, shkruan Bare. Manaj do të mbajë numrin 41 me skuadrën e parë të Barcelonës dhe për të debutimi në një ndeshje zyrtare me kampionët në fuqi të Spanjës është një ëndërr . Kujtojmë që sulmuesi lushnjar u transferua nga Albacete në Secunda Divizion tek Barcelona B në muajin janar për shifrën e 700 mijë eurove.

Klauzola e vendosur nga klubi katalanas për shqiptarin është 50 milionë euro.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media