Home Foto Lajm
Enca ti je?! Këngëtarja "kapet" pa make up, dhe ju sigurojmë që s'do t'a njihni! (FOTO LAJM)
Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Ajo përflitet shumë për format e saj bombastike dhe këngët provokuese.

Së fundmi në redakisënë e JOQ Albania është nisur një foto e këngëtares. Në këtë foto Enca është pa make up dhe është shumë larg asaj që jemi mësuar të shikojmë në klipe dhe në dalje televizive.

Si shikohet dhe në foto Enca ka veshur një bluzë sportive, mban një palë syze të zeza dhe flokët i ka të kapura pas.

Djali që ka nisur foton thotë se nuk ka mundur ta njohë këngëtaren, që ka dalë në publik pa make up. Ai është shprehur:

“Zhgënjim total.‘‘

Kujtojmë këtu se këngëtarja shumë herë është bërë kryefjala e mediave për shkak të fotove ‘të nxehta‘ që pubikon në rrjetet e saj sociale, në të cilat ka shumë pak vend për imagjinatë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Mundësia e skuadrave për të fituar Championsin, Atalanta lë mbrapa gjigandët europian (FOTO LAJM)
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media