Home Foto Lajm
Pothuajse e zhveshur e gjitha, juristja seksi tërbon fansat për Shën Valentin (FOTO LAJM)
Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin. Redona ka ndarë me 149 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi që ka “djegur” rrjetin.

Koçi shfaqet e gjitha e zhveshur dhe ka mbuluar pjesët intime me një copë të kuqe. Madje edhe sfondin ajo e ka zgjedhur të kuqe, si ngjyra e dashurisë.

Më këtë pozë mjaft të “nxehtë”, Redona ka uruar të gjithë fansat e saj “gëzuar Shën Valentinin”. Fotografia është pëlqyer menjëherë nga fansat, të cilët kanë lënë edhe komente nga më të ndryshmet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
Zbulohet topi i Champions për fazën eleminatore (FOTO LAJM)
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media