Home Foto Lajm
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM)
Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gjithave pa asnjë përjashtim. Mund t'i veshim kudo dhe kurdo dhe të ndihemi si Victoria Beckham!

Për të gjithë skeptikët e këtij stili xhinsesh, më lart vijnë disa ide kombinimi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Edhe nga karantina, Françeska Jaçe di mirë të ndezi rrjetin me të brendshme (FOTO LAJM)
Fshati italian plotësisht në karantinë, banorët janë pjesë e një “laboratori njerëzor" (FOTO LAJM)
Sfida virale në rrjet: Vishni një jastëk në karantinë (FOTO LAJM)
E pranoi publikishit, Capital T është lidhur më një nga vajzat e Showbizit (FOTO LAJM)
Jo vetëm një herë, Arbenita tregon pa komplekse çfarë operacioni plastik ka kryer (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media