Home Foto Lajm
"Arti" i fëmijëve kur i le vëtëm në shtëpi, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM)
Një fëmijë çamarrok është gjithmonë në shtëpi. E aq më tepër, kur qoftë edhe për pak minuta mbetet jashtë vëmendjes së prindërve. Ka nga ata fëmijë që veprimet e të rriturve i kopjojnë dhe bëjnë prova me motrat apo vëllezërit më të vegjël, por edhe nga ata fëmijë që krijojnë situata qesharake në shtëpi.

Kështu shumë prindër mbeten të shokuar nga ajo që shohin në shtëpi, e madje teksa i shohin nuk ngurrojnë të bëjnë edhe foto, për t’i shpërndarë në rrjet, të bindur se kjo ka ndodhur në çdo familje.

Nuk është aspak çudi që një veprim fëmije si këto në foto të ketë ndodhur edhe na familjet tuaja, ndaj klikoni foto për të parë atë se çfarë bëjnë fëmijët e vegjël.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM)
Shqiptari me zemrën e madhe jep bukë falas në Itali: E di si është uria! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media