Home Foto Lajm
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM)
Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Andi Prenga, me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Elektra.

Dhe duket se Agnesa e ka hedhur pas krahëve ndarjen dhe ka gjetur një partner të ri.

Madje duke shumë e dashuruar me të. Ai quhet Valdrin Seci dhe Agnesa na prezantoi me të me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Nga karantina vajza e këngëtares vendosi të publikojë disa foto të realizuara kohë me parë ndërsa bënte pushime me partnerin e saj të ri.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me Sanchon dhe Dembele, formacioni i frikshëm i Chelsea për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media