Home Foto Lajm
I "ndau" koronavirusi, Afron i dedikon Bleros këto fjalë nga izolimi (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

I miss u baby❤️😞🙏🏼 @bleromuharremi #throwback #ourhoneymoon

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Ndonëse shumica e personazheve të njohur të "shoëbiz-it" shqiptar, janë vetizoluar pranë më të dashurve të tyre, duket se Afrona dhe

Blero janë larg njëri-tjetrit këtë periudhë.

Ka qenë Afrona ajo e cila ka publikuar disa foto krah këngëtarit, duke i treguar se e ka marrë shumë malli.

“Më mungon zemër”, shkruan Dika krah fotos ku nuk ka munguar dhe komenti i Bleros, i cili i ka pohuar se i mungon dhe e do shumë.

Dyshja kanë udhëtuar shpeshherë në destinacione të ndryshme, megjithatë ata kanë treguar dhe se puna e Afronës ka bërë që herë pas here të jenë larg njëri-tjetrit.

Siç duket çifti do të duhet të presë deri në hapjen e kufijve për t’u bërë sërish bashkë.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM)
Shqiptari me zemrën e madhe jep bukë falas në Itali: E di si është uria! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media