Home Foto Lajm
Shifra të frikshme! Kaq jetë ka marrë koronavirusi në të gjithë botën (FOTO LAJM)
Pandemia e koronavirusit, COVID-19 ka vrarë 20.599 njerëz në të gjithë botën qëkur u shfaq për herë të parë në Kinë në dhjetor.

Sipas shifrave zyrtare, më shumë se 447,030 raste janë të konfirmuara në 182 vende të botës.

Vendet më të prekura që regjistruan vdekjet brenda 24 orësh janë Spanja me 738, Italia me 683 dhe Franca me 231 viktima.

Daily Mail| Përktheu Albeu.com

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me Sanchon dhe Dembele, formacioni i frikshëm i Chelsea për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media