Home Foto Lajm
Koronavirusi i mori njeriun e dashur, Enrique Iglesias u bën apel ndjekësve (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

We are going through tough times and this emergency has touched a lot of people including my family. Let’s stay home and take care of ourselves and our loved ones. Sending lots of love and strength 🙏🙏 . Estamos pasando tiempos dificiles y esta emergencia ha alcanzado a muchisimas personas incluida mi familia. Es momento de quedarse en casa y estar pendiente de vuestros seres queridos. Os mando un fuertísimo abrazo y espero veros muy pronto. Animo! 🌎

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka humbur njerkun nga virus i tmerrshëm që ka mbërthyer botën, COVID-19. Biznemeni i njohur spanjoll Carlos Falco 83 vjeç ndërroi jetë disa ditë më parënë spital universitar në Madrid nga pneumonia e shkaktuar nga koornavirusi.

Falco ishte bashkëshorti i Isabel Preysler, nënës së Enrique Iglesias, dhe babai i Tamara Falcos. Enrique Iglesias ditën e djeshme me anë të një statusi në Instagram i dedikoi disa flalë prekëse njërkut të tij duke i bërë dhe një apel njerëzzve që të qëndrojnë në shtëpi.

"Po kalojmë kohë të vështira nga kjo emenrgjencë qe po prek shumë persona, përfshirë edhe familjen time. Është koha të qëndroni në shtëpi dhe të jeni të vetëdijshëm për të dashurit tuaj. Ju dërgoj një përqafim shumë të madh dhe shpresoj t’ju shoh shumë shpejt. Kurajo!"-shkruan këngëtari i njohur në Instragram.

Kujtojmë që Spanja është një nga vendet më të prekura nga koronavirusi, ku deri tani numri i viktimave ka shkuar në 3,647 dhe 49,515 të infektuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me Sanchon dhe Dembele, formacioni i frikshëm i Chelsea për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media