Home Foto Lajm
"Fol shqip se je shqiptare", ndjekësit i "sulen" Armina Mevlanit në videon e fundit (FOTO LAJM)
Armina Mevlani është një ndër bloggeret më me emër në Shqipëri.

Blogeria numëron plot 1 milion ndjekës të cilëve herë pas herë i servir edhe video tutotial.

Edhe së fundmi Armina ka bërë një video tutorial se si ajoe bën çdo ditë make up-in, shkruan Albeu.com.

Por gjatë kësaj video blogeria nuk ka folur në asnjë moment shqip duke shpjeguar çdo gjë në anglisht.

Kështu edhe njekësit shqiptar kanë shpërthyer në komente duke e kritikuar blogeren të flasi shqip sepse është shqiptare.

Armina nuk i ka lënë pa përgjigjje ndjekësit duke i thënë se sipas statistikave ajo ka më shumë ndjekës të huaj dhe madje me ndjekësit shqiptar komunikon në anglisht./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM)
Shqiptari me zemrën e madhe jep bukë falas në Itali: E di si është uria! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media