Home Foto Lajm
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM)
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private.

Nëpër intervista ajo ka deklaruar se është martuar shumë e vogël, në moshën 16 vjeçare, ka bërë dy vajza dhe më pas është ndarë me bashkëshortin.

Po ashtu, Albëria ka rrëfyer se ish-burri e tradhtonte dhe madje ishte i përfshirë në afera kriminale, vepër për të cilën qëndroi 7 vjet në burg.

Ai quhet Mentor Hadërgjonaj, por në dokumentet e prokurorisë rezulton me emrin Xhevdet Hadërgjonaj.

Në rrjet qarkullon edhe një foto e vjetër e Albëries me të. Në foto ata ngjajnë shumë të rinj.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Modelja degjeneron Higuain: Mbaroi sepse kishte pasion gratë e pista, CR7 më shkroi sms (FOTO+VIDEO)
Lady Gaga lutet në Capitol para se të këndojë himnin për inaugurimin e Biden
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM)
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM)
Ky pritet të jetë formacioni i Milanit pas transferimeve të janarit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media