Home Foto Lajm
500 mijë të prekur e 22 mijë të vdekur, shifrat zyrtare nga COVID-19 në të gjithë botën
Shifra të frikshme janë zbuluar nga zhvillimet e fundit në botë nga koronavirusi i ri, COVID-19.

Nga raportimet e fundit zyrtare, ka arritur në 500.542 mijë numri i personave të prekur nga koronavirusi në të gjithë botën.

Deri tani raportohet se janë 22.334 të vdekur dhe 121.214 të shëruar.

Në gjendje kritike për jetën janë 18.171 njerëz dhe 338.268 të tjerë nën mbikëqyrje mjekësore.

Virusi COVID-19 ka prekur tashmë 199 shtete të botës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këshilltari i Merkel sulmon Sorecan me foton e tankeve në Tiranë; E turpshme për BE!
U shërua nga COVID-19 pasi u infektua në punë, mjeku dëshiron të kthehet prap në shërbim
Ngjarje e tmerrshme nga Rusia: Vrau 5 persona pse bënë zhurmë (FOTO LAJM)
Pamje për të mos u humbur! Kështu duket Shqipëria në kohën e koronavirusit (FOTO LAJM)
Bayerni i kthehet normalitetit, këto janë pamjet nga stërvitja e sotme (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media