Home Foto Lajm
''Ndodh në karantinë'', modele flokësh që as iu ka shkuar mendja ndonjëherë më parë (FOTO LAJM)
Izolimi ka bërë që të shkëputemi nga shumë rituale që i kryenim çdo ditë, në të shumtën e rasteve pa i kuptuar rëndësinë.

Disa vajza, duke qenë mbërthyer brenda gjithë ditës, kanë vendosur që të kthejnë në një lojë prerjen e flokëve të të dashurve të tyre, teksa qëndrojnë në izolim, shkruan albeu.com.

Bashkangjitur do të gjeni një galeri. Ndoshta këtë veprim mund ta ketë bërë dhe dikush nga ju ose mund të vendosë ta bëjë pas leximit të këtij lajmi. Rezultatet mund të jenë më ''katastrofike'' nga sa mendoni./albeu.com
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Këshilltari i Merkel sulmon Sorecan me foton e tankeve në Tiranë; E turpshme për BE!
U shërua nga COVID-19 pasi u infektua në punë, mjeku dëshiron të kthehet prap në shërbim
Ngjarje e tmerrshme nga Rusia: Vrau 5 persona pse bënë zhurmë (FOTO LAJM)
Pamje për të mos u humbur! Kështu duket Shqipëria në kohën e koronavirusit (FOTO LAJM)
Bayerni i kthehet normalitetit, këto janë pamjet nga stërvitja e sotme (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media