Home Foto Lajm
I prekur nga COVID-19, Boris Johnson infekton edhe të fejuarën shtatzënë
Kryeministri i Britanisë së Madhe është i infektuar me COVID-19 dhe tashmë është në karantinë, por në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

Pavarësisht izolimit, Boris Johnson ka infektuar edhe të fejuarën e tij, 32-vjeçare e tij Carrie Symonds e cila është shtatzënë.

Për këtë arsye ajo është shtruar me urgjencë në spital, por sipas mediave britanike, ende nuk është konfirmuar nëse ajo është e prekur apo jo.

Ndërkohë Johnson është në izolim prej tetë ditësh me simptoma të lehta, por të qëndrueshme për momentin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)
Ish-eskorta i "hap sytë" grave, këto shenja tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media