Home Foto Lajm
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po e kalojnë më së miri vetëizolimin duke qëndruar 24 orë bashkë. Këtë e tregojnë edhe postimet që artistja publikon në Instagram ku shfaqet shumë e lumtur krah Markut.

Në postimin e fundit, çifti shfaqen të ulur në divan duke shijuar nga një gotë birrë e duke parë televizor. Me këtë rast, Rudina na ka treguar pak nga shtëpia e tyre e cila siç shohim është e mobiluar në ngjyrë pana.

Në një intervistë për “Shqipëria live”, pak ditë më parë, Rudina tha se vetëizolimi po i duket si muaj mjalti. “Marku sheh seriale, unë gatuaj, ai më thotë të lumshin duart, qenka si muaj mjalti”, u shpreh Rudina.

Ndërkohë që vetë këngëtarja përmes rubrikës me pyetje përgjigje që ka realizuar në Instagram, ka treguar se në shtëpinë e Frrokut qendrojnë edhe dy fëmijët e tij së bashku me Viktorian, ndërsa vajza e madhe e ish-deputetit ka nisur bashkëjetesën e saj me njeriun e zemrës.

Po ashtu Dembacaj ka treguar se shtëpinë që ka pasur së bashku me Aleksin, ia ka lënë ish-bashkëshortin, dhe Viktorias e cila mund ta përdorë atë kur të rritet.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ju ka munguar? Kështu lajmëron projektin e radhës Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM)
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM)
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media