Home Foto Lajm
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit.

Në këto ditë qëndrimi të izoluar, njerëzit kanë zgjedhur të shohin këtë film dramatik, i cili i ka prekur të gjithë.

Filmi zgjat dy orë edhe pak minuta, dhe e sigurt që në 2 orë nuk do i mbani dot lotët. Kjo për shkak të historisë së dhimbshme që trajton, por edhe falë profesionalizmit të dy aktorëve kryesorë, “Ova” dhe “Memo”.

Aras Bulut është tashmë shumë i njohur për publikun shqiptar, pasj shumë role të tij janë transmetuar edhe në ekranet tona.

Por kush është “Ova”, vogëlushja e talentuar që na i rrëmbeu të gjithëve zemrat.

Emri i vërtetë i saj është Nisa Sofiya Aksongur dhe është vetëm 9-vjeçe.

Vogëlushja ka lindur në Stamboll në vitin 2011 aty ku jeton me familjen e saj.

Rolin e saj të parë e ka pasur në personazhin e “Hanzades”, në serialin “Kösem” në vitin 2015.

Nga aty ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe tashmë ka oferta të shumta që do i hapin dyert drejt një suksesi të madh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)
Ish-eskorta i "hap sytë" grave, këto shenja tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media